
Auto Verkopen Antwerpen – Beste Prijs & Snelste Service
Dé grootste auto inkoper van Antwerpen. Specialist in LEZ-voertuigen. Direct export via de haven. Bod binnen 24-48 uur.
De #1 Auto Inkoper van Antwerpen
Ontdek waarom duizenden Antwerpenaren hun voertuig aan ons verkopen.
Grootste Auto Inkoper van Antwerpen
Met duizenden aangekochte voertuigen per jaar zijn wij de toonaangevende auto inkoper in de Antwerpse regio. Ons team heeft jarenlange ervaring met alle merken en modellen.
Strategisch Gelegen in Wilrijk
Ons kantoor aan de Boomsesteenweg 135/102 is ideaal bereikbaar vanuit alle Antwerpse districten via de Ring (R1) en A12. Gratis parkeren voor bezoekers.
Directe Haven Export
Onze nabijheid tot de haven van Antwerpen betekent dat wij hogere prijzen kunnen bieden voor voertuigen die voor export bestemd zijn.
LEZ-Specialist
Wij kopen alle voertuigen aan, ook die niet meer in de LEZ mogen rijden. Geen enkele andere inkoper biedt deze expertise.
Snelste Service in Antwerpen
Bod binnen 12-48 uur. Inspectie dezelfde of volgende dag mogelijk. Betaling direct na akkoord.
Alle Voertuigen Welkom
Auto's, bestelwagens, vrachtwagens, motorfietsen, quads, landbouwmachines, bouwmachines - wij kopen alles aan in de Antwerpse regio.
Lage-emissiezone (LEZ) Antwerpen & Auto Verkopen
De Lage-emissiezone (LEZ) in Antwerpen heeft grote impact op de waarde van voertuigen. Sinds 2017 geldt er een permanent rijverbod voor de meest vervuilende voertuigen binnen de LEZ-zone. Dit omvat grote delen van Antwerpen, Berchem, Borgerhout en aangrenzende districten.
Veel Antwerpenaren bezitten een voertuig dat niet meer mag rijden in de LEZ. Dit betreft vooral oudere dieselwagens (Euro 0 tot Euro 4) en benzinewagens van voor 1992. Deze voertuigen zijn moeilijk particulier te verkopen omdat potentiële kopers ook niet in de zone mogen rijden. Hier biedt A12 Automarkt de perfecte oplossing.
Wij kopen alle voertuigen aan, ongeacht hun LEZ-status. Voertuigen die niet meer in de LEZ mogen worden geëxporteerd naar landen waar geen emissiebeperkingen gelden, of worden gedemonteerd voor onderdelen. Zo haalt u nog waarde uit een auto die u anders nergens kwijt kunt.
LEZ Tijdlijn Antwerpen
Heeft u een auto die niet meer in de LEZ mag? Vraag vandaag nog een gratis bod aan en ontvang een eerlijke prijs voor uw voertuig.
Vraag gratis bod aan
Antwerpen: Het Hart van de Belgische Auto-industrie
Antwerpen is niet alleen de tweede grootste stad van België, het is ook het zenuwcentrum van de Belgische autohandel. Met zijn wereldklasse haven - de tweede grootste van Europa - biedt Antwerpen unieke kansen voor voertuigeigenaren die de beste prijs voor hun auto willen krijgen. Onze strategische positie nabij de haven geeft ons toegang tot lucratieve exportmarkten, wat resulteert in hogere biedingen voor jou.
Elk jaar passeren miljoenen voertuigen via de Antwerpse haven naar bestemmingen over de hele wereld. Deze wereldwijde connectie is de reden waarom A12 Automarkt prijzen kan bieden die lokale dealers simpelweg niet kunnen evenaren. Je oude dieselauto die niet meer in de LEZ mag, kan heel goed een nieuw leven vinden in Afrika, het Midden-Oosten of Oost-Europa.
Wereldwijde Export: Jouw Voordeel bij A12 Automarkt
Ons exportnetwerk strekt zich uit over meer dan 30 landen op 4 continenten. Dit wereldwijde bereik stelt ons in staat om je voertuig niet alleen te waarderen volgens Belgische marktnormen, maar ook volgens de waarde op de internationale markt. Dieselvoertuigen die in België snel waarde verliezen door LEZ-beperkingen, zijn nog steeds zeer gewild in veel ontwikkelingslanden.
Bedrijfsvoertuigen, robuuste SUV's, pick-ups en zelfs auto's met hoge kilometers vinden gemakkelijk kopers op onze exportmarkten. Dit betekent dat zelfs als je voertuig 200.000, 300.000 of zelfs 400.000 kilometer heeft, wij nog steeds een interessant bod kunnen doen. Onderschat nooit de waarde van je voertuig - neem contact op voor een gratis taxatie.

Waarom Je Auto Verkopen in Antwerpen bij A12 Automarkt?
De Antwerpse regio biedt unieke uitdagingen voor voertuigeigenaren. De lage-emissiezone (LEZ), ingevoerd in 2017, verbiedt geleidelijk de toegang voor oudere diesel- en benzinevoertuigen. In 2025 zijn diesel Euro 4 en benzine Euro 1 al verboden, en de beperkingen worden elk jaar strenger tot 2031. Voor veel Antwerpenaren betekent dit dat hun huidige auto snel achterhaald raakt voor stadsverkeer.
Maar bij A12 Automarkt zien wij deze situatie anders. Je voertuig dat niet meer in het Antwerpse centrum mag rijden, heeft nog steeds een significante waarde op de internationale markt. Dankzij onze nabijheid tot de Antwerpse haven kunnen we deze voertuigen gemakkelijk exporteren naar landen waar ze nog jarenlang worden gebruikt. Daarom kunnen we je een betere prijs bieden dan wat je elders zou krijgen.
Ons team van auto-experts begrijpt de lokale markt perfect. We kennen de Antwerpse wijken als onze broekzak: van Borgerhout tot Berchem, van Deurne tot Hoboken, van Wilrijk tot Merksem. Of je nu in het hart van de stad woont of in omliggende gemeenten zoals Kontich, Edegem, Mortsel of Schoten, wij komen naar jou. Onze taxatieservice aan huis is volledig gratis en vrijblijvend.
Ons proces is eenvoudig en transparant: je neemt contact met ons op met de gegevens van je voertuig, we sturen je binnen 24 uur een indicatieve offerte, en als je akkoord gaat, plannen we een afspraak voor de eindcontrole. De betaling is direct - je ontvangt je geld dezelfde dag van de overdracht. Geen complicaties, geen vertragingen, geen onaangename verrassingen. Dat is de A12 Automarkt belofte.
Haven van Antwerpen: Internationale Auto Export
De haven van Antwerpen is de tweede grootste zeehaven van Europa en een van de belangrijkste hubs voor voertuigexport wereldwijd. Jaarlijks worden honderdduizenden voertuigen via de Antwerpse haven verscheept naar bestemmingen in Afrika, het Midden-Oosten en Azië.
Onze strategische locatie in Wilrijk, op slechts 15 minuten van de haven, geeft ons een uniek voordeel. Voertuigen die wij aankopen kunnen snel en efficiënt worden geëxporteerd. Dit geldt vooral voor:
- Oudere dieselvoertuigen die niet meer aan Belgische normen voldoen
- Voertuigen met schade die in België te duur zijn om te repareren
- Rechtsgestuurde voertuigen (import uit UK)
- Zware vrachtwagens en bouwmachines
- Buses en speciale voertuigen
Door onze directe toegang tot de exportmarkt kunnen wij hogere prijzen bieden dan concurrenten die alleen op de binnenlandse markt opereren. Waar anderen 'nee' zeggen tegen een oudere of beschadigde wagen, zien wij exportmogelijkheden en bieden wij een eerlijke prijs.
Wij bedienen alle Antwerpse districten
Wilrijk
2610
Ons hoofdkantoor bevindt zich in Wilrijk aan de Boomsesteenweg 135/102. Direct bereikbaar via de A12 en E19.
Berchem
2600
Berchem ligt vlakbij ons kantoor. Inwoners van Berchem kunnen binnen 10 minuten bij ons zijn.
Borgerhout
2140
Borgerhout is uitstekend verbonden met de Ring. Auto verkopen vanuit Borgerhout is snel geregeld.
Deurne
2100
Deurne, met meer dan 80.000 inwoners, is een van de grootste districten. Veel Deurnenaars verkopen hun auto bij ons.
Ekeren
2180
Ekeren ligt noordelijk van Antwerpen, vlakbij de haven. Ideaal voor bewoners die snel hun wagen willen verkopen.
Hoboken
2660
Hoboken grenst aan Wilrijk. Hobokers zijn vaak binnen 5 minuten bij ons kantoor.
Merksem
2170
Merksem, aan de rand van de stad, is goed bereikbaar via de Bisschoppenhoflaan en Ring.
Antwerpen Centrum
2000
Het historische centrum met de LEZ. Bewoners verkopen hun oudere diesel vaak aan ons.
Linkeroever
2050
Linkeroever bereikt ons via de Kennedytunnel. Veel bewoners kiezen voor ons vanwege de gemakkelijke bereikbaarheid.
Omliggende gemeenten
Wat Antwerpenaren over ons zeggen
"Mijn oude Golf diesel mocht niet meer in de LEZ. Bij A12 Automarkt kreeg ik nog een mooie prijs. Zeer tevreden!"
Marc V.
Wilrijk
"Snelle en professionele service. Binnen 24 uur mijn auto verkocht en geld op rekening. Aanrader voor elke Antwerpenaar."
Sophie D.
Berchem
"Al 3 wagens verkocht aan A12 Automarkt. Altijd eerlijke prijzen en correcte afhandeling. Beste opkoper van Antwerpen."
Dirk J.
Deurne
"Mijn auto had motorproblemen en geen keuring. Toch een eerlijk bod gekregen. Dankjewel voor de vlotte afhandeling!"
Fatima B.
Borgerhout
"Vergeleken met 3 andere inkopers. A12 Automarkt bood €800 meer. De nabijheid tot de haven maakt het verschil!"
Koen M.
Hoboken
Veelgestelde vragen - Auto verkopen Antwerpen
Verkoop vandaag nog uw auto in Antwerpen
Gratis taxatie • Bod binnen 24 uur • Directe betaling
Boomsesteenweg 135/102, 2610 Wilrijk